Lifestyle

Letní lásky

12. 2. 2017

Mou velkou láskou jsou boty a léto je obdobím, kdy se vždy zamiluju na první pohled. Letos jsem propadla kouzlu old-schoolových botiček značky Slydes. Pochází z Anglie a na trhu jsou nováčkem. Narodily se sice až v roce 2014, ale o to víc vystrkují své růžky, a to nejen díky svým nápaditým designům.

IMG_3506
Máme hooodně společného i to, že milujeme vodu…

Mé první Slydes jsem si kupovala na dovolenou. Chtěla jsem botky, do kterých rychle vklouznu, můžou se mnou do sprchy i na pláž a nebudu se za ně stydět, když půjdu korzovat do města. Narazila jsem na ně úplně náhodou při okukování novinek na mém oblíbeném eshopu a jak už jsem psala, byla to láska na první pohled. Hned druhý den už jsem odcházela domů s mýma Micinama!

IMG_3112

První společný outfit na cestu na Lago di Garde…:)

První společné chvíle jsme spolu strávili na dovolené u jezera Lago di Garda. Naše sbližování proběhlo naprosto idylicky Neudělali jsme bez sebe ani krok:). Ke konci dovolené mi bylo jasné, že i v Praze spolu budeme trávit hodně času, a to mě na začátku i trochu kously (malý puchýřek na nártu).

SONY DSC

Jsou pro každou legraci…

Po nějaké době jsem se rozhodla, že Micinám pořídím bratříčky. A do domácnosti přibyli růžoví plameňáci. Kluci mají jednu maličkou nevýhodu, a to, že se hodně špiní. Ale na druhou stranu to kompenzují svou úžasnou barevností.

IMG_5258
Jsme spolu v dobrém i zlém…

Pokud tedy hledáte lehké pohodle letní obutí do města i na dovolenou, jednoznačně hlasuji za Slydes…

IMG_4525

… a vyražte spolu třeba na zmzlinu.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště