BreakfastGuide

IF Café

12. 2. 2017

Dnes bych vás ráda vzala na Tylovo náměstí v Praze, kokrétně do kavárny IF Café. Tomuto úžasnému místu kraluje Iveta Fabešová, o které toho bylo řečeno a nápsáno už mnoho.
IMG_6030
Iveta je královnou cukrařiny a její zákusky jsou pro mně sladkými šperky.
IMG_5984

V IF Café nejsme s Princem poprvé, od naší poslední návštěvy kavárna prošla několika změnami. Tou hlavní, která nás příjemně překvapila, bylo rozšíření snídaňového menu. Po usazení ke stolečku, kdy máte pocit, že jste se ocitli v kavárně na Manhhatnu a brzy se vedle vás posadí Carrie Bradshaw, před vás milá obsluha položí Snídanový Žurnál.
IMG_5977Nabídka v designu novin je rozmanitá a budete dlouho zvažovat jakou ze snídaní si objednat:) A pokud budete váhat opravdu dlouho. Bežte se podívak k pultu se zákusky, kde některé snídaně můžete okouknout naživo.
IMG_6009

Z předchozích návštěv v IF Café jsem zvyklá na novinky a malá překvapení. Tentokát jsem ale na snídaňovém menu objevila pokrm, který jsem měla naposledy jako malá holka a hned jsem tedy měla jasno. Co mi udělalo takovou radost? Buchtičky se šodó! A protože k tomuto jídlu se nemůže popíjet jen tak ledacos objednala jsem si kakao.

IMG_5999
Pro IF Café jsou typické detaily, ať už je to milý nápis na sáčku cukru, karafa vody s mátou a kousky limetky.  Nebo v mém případě kakao art:) Proč vám o tomto pro kavárny typickém zdobení píšu? Proč jsem jím tak učarovaná? Protože nepiju kafe a poprvé v životě jsem i já dostala nápoj s obrázkem z pěny:)

IMG_5992Vraťme se k buchtičkám. Byly nadýchané, jemné a samotné šodó se rozplývalo na jazyku. Princova Fit snídaně s čerstvými malinami, které miluju, vypadaná taky užasně, ale buchtičkám se toho rána nic nevyrovnalo!

IMG_0304
Chceteli mít u snídaně pocit výjmečnosti, dopřát svým chuťovím buňkám nezapomenutelný zážitek a třeba si i chvilku připadat jako jedna z hrdinek seriálu Sex ve městě. Určitě vyzkoušejte If Café:)
Pro IF Café Ivety Fabešové  4 a půl* z 5*.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště