Lifestyle

Amsterdam Couture!

12. 2. 2017

Maison & Scotch je značka, která mi přirostla k srdi asi před čtyřmi lety, kdy jsem od svého Prince dostala k narozeninám svou první scotch mikinu. Tento fashion kousek mám ve své skříni dodnes, a to jak díky užasnému mateirálu, který i při častém praní drží tvar, tak samozřejmě díky originálnímu stříhu.

Značka Maison & Scotch patří pod pánský modní label Scotch & Soda, který vznikl v roce 1985 v Nizozemí. Modely Scotch & Soda se brzy staly synonymem pro nejvyšší kvalitu se zvlášť velkým důrazem na detaily. Ve Scotch & Soda používají zajímavé látky, oginální střihy a v každém kousknu naleznete prvek, který podtrhne váš osobitý styl.

WK33_BAU_EDITORIAL_04B    (ilustrační fotografie www.scotch-soda.com)
Kouzlu této značky jsem podlehla natolik, že si dvakrát do roka objednávám oblečení z aktuální kolekce přímo z Amsterdamu. Pokaždé, když cestuji do zahraničí, se snažím obchody Scotch &Soda navštívit. Místo klasických suvenýru mám vzpomínky spojené s kouksem oblečení, které mi prázdninové dny připomínají celoročně. Např. na Fehrmar se vracím díky prošívané mikině s úžasným sítotiskovým potiskem ryb se zipem na zádech:).

1    V Čechách na tento label narazíte pouze v pár obchodech a eshopech. Většinou mají ale malý sortimentem zboží a M&S pouze doplňuje jiné známější značky. O to větší radost jsem měla, když na Vinohradech otevřeli nový obchod 41 – NoBoss.    2Kromě kousků od Maison & Scotch, za kterými jsem sem tentokrát vyrazila já, jsem objevila i nový label VeryMary pocházející z Bali. A určitě se v mém šatníku brzy objeví i jedny z jejich osobitých šatů.

otfitvolcom-gunmetal-grey-play-n-hookie-backpack-silver-product-2-857107753-normal
Obchod sám o sobě na vás dýchne vůní dalekých cest a dobrudružství. Budete mít pocit jako byste se ocitli na jiném místě. Cílem mé návštěvy se nakonec staly košilové šaty Maison Scotch Home Alone Shirt Dress, které byly to, co mi chybělo s sebou v kufru na Korsiku. Na nohy nazuju mé oblíbené Miciny, na záda hodím můj oblíbený Volcom Hookie, do něj plavky, knížku a dovolená může začít.

WK33_BAU_EDITORIAL_01B

 (ilustrační fotografie www.scotch-soda.com)

   Pokud hledáte kousky, které vám v šatníku budou dělat radost několik let, budou originální a přitom nadčasové, určitě investujte do značky Maison & Scotch a navštivte obchod 41 v Korunní ulici.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště