Mommy&Baby

Mini Festival

12. 2. 2017

Skoro každá maminka určitě ví, že o víkendu mezi 25. – 27. listopadem proběhl v Kafkově domě Mini festival, festival nejen pro naše ratolesti. Jednalo se o druhý ročník a já můžu „hrdě“ říct, že jsem navštivila oba. Jarní ve Vile Pellé jen jako „maminka“ někdy v  budoucnu a ten podzimní už  jako mamina oprvadická s Korsičánkem v bříšku.
img_8194-3
(Korsičánkovi první zajíčkové capáčky  od Moulin Roty z obchodu girafa.cz)

Nebudu vám, zde psát ani ukazovat fotky toho co, kdo a kde přesně v jakém patře jeste mohli najít, ochutnat nebo si vyzkoušet. Naopak bych se s vámi ráda podělila o obchody a značky, které mě zaujali nejvíce. V některých místnostech jsme něco Korsičankovi pokoupili  v dalších jsme si něco málo vyhlídli až budeme znát pohlaví a nebo až Korsičánek poporoste:). Tak jdeme na to.

Nila Kids
je obchod, který na náš trh nejprve přišel jako obchod pro dospěláky, který jsem si velmi oblíbila. Následně v tomto roce otevřel i pobočku pro děti. Do kamenných obchodů, stejně jako na jejich eshop zavítám docela často a vždy mě zde něco zaujme.  V Nile můžete vybírat z krásných hraček, užasného funkčního oblečení s vtipnými designy, ale i doplňky do dětských pokojíčků.
wg111
(Kontrastní karty se zvířatky, které poskytují vizuální stimulaci dětí. )
zbo0009
(Až vyrazí s dědou na lov)

Girafa.cz
Je obchod, kde už jsme něco málo pro Korsičánka pořídili. Konkrétně multifunkční zavinovací plenku s Mickey Mousem:)
plenka
Co mě ale v tomto obchodě láká nejvíce je francouzská značka Moulin Roty a to především jejich originální hračky. Miminku jsme společně s plenkou pořídili i tohoto mazlíka.
381
Značka přišla na trh v roce 1970. Prvními hračkami, které představili, byla látková panenka „la douillette“ a tzv. měkké autíčko. Postupně se sortiment hraček rozrůstal a dnes pod tímto lablem najdeme i dekorace do dětských pokojíčků a nebo oblečení. Pokud hledáte tradiční hračky s moderní tváří Moulin Roty vás určitě nezklame. Cena produktů je sice vyšší, ale myslím si, že aspoň jedna panenka s příbehěm nebo medvídek, by neměl v dětském pokojíčku chybět. U nás určitě mazlík v podobě kravičky není posledním členem rodiny.
mrdrkit567
moulin-roty-632451-kufrik-satni-skrin
(Nějaký takový kufřík budeme v budoucnu určitě potřebovat:)…)

Be Birdie
Touto značkou Vás asi nepřekvapím:).  Už dělší dobu pokukuji, co bych od Be Birdie Korsičánkovi koupila, ale pořád jsem si nemohla vybrat. Nakonec jsme společně s Princem přímo na festivalu vybrali tento New Born set s pandím designem:).
12661795_704329276335381_6001821332416361822_n

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště