Art&Design

Večírek v dobré společnosti

12. 2. 2017

V sobotu večer jsme s Princem vyrazili za kulturou. Tentokrát naším cílem nebyla galerie, ale divadelní představeni Roots. Nejednalo se o jen tak ledajakou inscenaci, ale představení od  CIRK LA PUTYKA. img_7927Divadelní společnost nás zavedla do historie cirkusového umění. Místo klasického několikařadého hlediště jsme byli usazeni k malým dřeveným stolkům pro čtyři, na němž bylo připraveno  Menu s drobným občerstvení a zapálenou svíčkou. Na představení je dobré dorazit cca hodinku předem, aby jste se v klidu usadili a objednali si. img_7921-copy
Z lístku jsme si vybrali variaci kanapek, smažené kuřecí kousky na curry a salát s kozím sýrem. Za sebe musím říct, že salát z kozím sýrem byl lepší než z některých vybraných restaurací. Chuť čerstvého sýra byla doplněna o sušené brusinky s ořechy a vše dotaženo k dokonalosti díky vyvážené zálivce.
img_7914Ani nápojový lístek nikterak nepokulhával za jídelním. Nechyběla na něm vína, destiláty, pivo, nealko, káva či pragomošt. Já jsem zvolila nedivadelní jasmínový čaj :).

Pomalu jsme dojedli, v sále se setmělo a mezi stolky se začalo odehrávat samotné představení. Devět akrobatů nám sugestivně vypráví svůj cirkusový příběh na základě svých akrobatických dovedností, které jsou opravdu neuvěřitelné. Mnohokrát jsem se přistihla, že zadržuji dech za samotné aktéry :).
img_7929Vše bylo dotaženo k dokonalosti, důmyslné kostými, výborně zvolená hudba, videoprojekce nenásilně doplňovala detaily děje. Vše, na co jsme z Cirk La Putyka zvyklí, bylo na svém místě. Nemá smysl vám zde popisovat jednotlivá akrobatická čísla, či humornou stránku představení. Jděte se podívat sami! A nalaďte se na cirkusovou strunu jako my. Byl to fascinující zážitek, který si v sobě udržím určitě ještě nějakou dobu. Na závěr ještě jednou smekám před užasnými schopnostmi tohoto divadelního uskupení!

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště