Lifestyle

DIY adventní věnec

12. 2. 2017

Adventní čas se neúprostně blíží a já mám pro vás malý návod na adventní věnec, který bude letos zdobit náš jídelní stůl. Předchozí roky jsem vždy do základu použila jedlové větvičky, zdobila přírodními materiály, slaměnými ozdobami a primární barvou k zelenému základu byla červená na svíčkách.
1-2            1-1        1-3
1-4

(dekorace z obchody Ma Maison)

Letos jsem se rozhodla pro změnu. Hlavní inspirací pro mě byla zajímavá zeleno-šedá barva eukalyptových větviček, z kterých je vytvořený základ samotného věnce a  nádherný perličkový řetěz z obchodu Ma Maison, kde kromě těchto užasných řetězů seženete i řadu nádherných  dekorací a ozdob nejen na Vánoce. Náš adventní věnec je tedy laděn do zelenostříbrných tónů s perleťovým nádechem a pro oživení jsem přidala ozdoby z přírodních materiálů. Na závěr musím říct, že z něho mám obrovskou radost:) a jsem ráda, že jsem se pro tuto změnu rozhodla! Teď ale k samotným prvkům věnce!img_8107Zelenostříbrny eukalyptový základ.
img_8118
Úžasný perleťový řetez z obchodu Ma Maison, který dodává věnci zářivou atmosféru.
img_8130
Základním prvkem věnce jsou 4 svíčky, já jsem je letos použila ty v perleťovém odstínu.

img_8137
Všechny ostátní dekorace jsou laděny v přírodních tónech.
img_8151
Hodinka práce a výsledek je na světě:)
img_8153
Vyrábíte si adventní věnec doma a nebo raději koupíte už hotový? Budu ráda když mi své výtvory ukážete třeba na FB:). Hezký začátek adventu vaše ČernéKáče.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště