Lifestyle

Vánoční balení…

12. 2. 2017

Přesně za týden touto dobou ve většině domácnostech bude vonět jehličí z vánočních stromků, na jazyku se rozpouštět sládké cukroví. V dětských očkách se bude zrcadli natěšení společně s lehkými obavami a na pánvích smažit do zlatova kapr. Ale než zazvoní zvoneček, musí se nazdobit stromek, dokoupit poslední dárky a také je zabalit. A proto mám pro vás pár posledních typů na dokonalé dolazení vašich dárků a hlavně jejich zabalení:)

img_0009
Mezi mé vánoční evergreeny patří určitě knihy. Na trhu je jich velké množstí, je tedy z čeho vybírat a knihou neurazíte malého ani velkého čtenáře. Ano knihy jsou docela finančně náročné, ale dají se pořídit i do 200 Kč  a radost udělají ohromnou. Mým letošním tipeme a zároveň dárkem pro mé blízké je např. kniha Atlas zemí, které neexistují od Nicka Middletona. (třeba pro muže)vanoce
Mezi mé další  každoroční trumfy, kterými doplňuji ježíškovskou nadílku, patří drobné kosmetické vychytávky jako je např. krém na ruce, lesk na rty a nebo voňavá mýdla. Velký výběr malých i velkych kazet najdete v sortimentu značky L’occitane a jako bonus, jsou tyto úžasné produkty vždycky krásně zabalené:). (třeba pro ženy)vanoce
Pokud potřebuju ještě pod stromeček přihodit něco malého pro dětské osazenstvo, sáhnu vždy po karetních hrách. Výběr je velký a cenově zase úplně nevykrvácíte:). Mezí mé favority patří určitě např. karetní hra UNO. (třeba pro děti)

Dárky bychom měly a teď je ještě krásně „nastrojit“, aby oči přecházely. Balení dárku je pro mě vždy takovým měnším rituálem. Připravím si vše potřebné, pustím si koledy od Elly Fitzgerald, zapalím svíčku a uvařím si hrnek čaje.img_0026
Nejdůlěžitejší je výběr správného balícího papíru, je to stejné jako když si necháváte šít šaty. Já mám raději papíry s jednodušími a ne moc pestrobarevnými motivy. Ten letošní mám z DM drogerie a je speciální tím, že je oboustranný. Z rubu je červený. Já vím blbost, ale potěší.
vanoce
Po volbě papíru přišel na řadu výběr ozdobných mašlí. Chvilku jsem v obchodě pokukovala po různých stuhách, ale nakonec výběr padl na tento jednoduchy stříbrný provázek, který krásně doplňuje rustikální ráz papíru.
vanoce
A aby nebyl výsledek pokažen nečitelnými jmenovkami. Rozhodla jsem si to letos maličko zkomplikovat a použila jsem na jména razítkovou abecedu:).
vanoce
I chybička se vloudila:), ale nikdo nemůže říct, že to není homemade:).


A jak balíte vánoční dárky vy? 🙂 Hezkou čtvrou adventní neděli vaše ČernéKáče.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště