BreakfastGuide

Bella Vida Café

12. 2. 2017

Poslední měsíc jsme s Princem snídaně trochu zanedbávali, proto jsme nemohli rok 2016 zakončit jinak než na snídani. A nebojte, v roce 2017 v tom budeme zase pokračovat, budem společně  objevovat další místa, kde si zpříjemnit ráno.
img_8490
Novinkou bude další kritérium a to možnost snídaně ve spolešnoti naši AsiAničky:).

1

Podmínkou silvestrovké snídaně bylo klidné místo, kde budeme moci nerušeně posnídat a popovídat si. Proto jsme se rozhodli vydat na druhou stranu řeky na Malostranské nábřeží do Bella Vida Café. Kavárna je umístěna do činžovního domu, který byl postaven v roce 1982 hned nad řekou. Příjemná atmosféra proto na Vás  dýchne ještě než vejdete do samotné kavárny, obvzlášť teď v zimě:).

2

Že jeste se ocitli v trochu jiném světe pochopite hned, jak za vámi cinkne zvoneček nad dveřmi. Interiér je rozdělen do několika měnších části, kde jsou příjemně rozmístěny stolky, křesílka a židle ruůzných stylu a všelijakých druhů. Každý si zde najde místo pro příjemně ztrávené chvíle ať už si vybere měkkoučký otoman či tonetku. Celému prostoru domije nádherny bar odkud se line vůně kávy.

img_8496Samotné snídaňové menu není nijak široké, za to si ale vybere každý. Hlavní složkou jídelníčku jsou vajíčka, které jsou vždy čerstvá dovezena z farmy pana Matouška. Můžete ochutnat klasická do skla a nebo sáhnout po nadýchané omeletě. Pokud je váš hlad větších rozměrů určitě vás nadchne Anglická snídaně. Pro milovníky lehkých a fresh pokrmu mají Zravou snídani, která obsahuje jak domací myslí s jogurtem a ovocem tak i acai. Novinkou v café jsou teplé kaše na několim způsobu. A pokud vás honí mlsná jako mě, určitě neprohloupíte když ochutnáte palačinky s tvarohem a povidly:).
img_8505

Bella Vida Café je příjemným místem pro ty, co vyhledávají klid, soukromí a nikam nespěchají. Jídlo je dobré a ceny vám díru v rpzpočtu neudělají. Co se týče našeho nového kritéria, určitě sem s kočárkem zavítáme, protože okolo stolů je dostanek místa a disponují i dětskou židličkou:)
4Bella Vida Café, Malostranské nábřeží 3, Praha 1

Pro Bella Vida Café  3,5* z  5*.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště