Mommy&Baby

Můj těhotenský šatník

12. 2. 2017

Do páteho měsíce svého těhotenství jsem naivně věřila, že si vystačím s oblečením ze svého současného šatníku a kromě těhotenských jeansu a legín se zvýšeným pasem z HM nebudu nic víc potřebovat. Ale rychlý nárůst mého pupíku před cca 14 dny mě rychle vyvedl z omylu:)
Brouzdala jsem po internetu a navšívila mnoho stránek, které nabízeli oblečení pro těhotné, a pomalu jsem začala propadat depresím. První pomoc jako vždy přišla od mého Prince, který mě obdaroval pod stromeček šatičkami Mojo Lia od značky Mama.licious. A i když jde o módu pro těhotné nepřijdete si jako v pytli:).
Rozhodla jsme se tedy vyrazit do boje a trochu svůj šatník obohatit. Měla jsem ale několik podmínek, oblečení muselo samozřejmě vypadat šik, to je jasné:) a za druhé naše společné soužití mělo pokračovat i potom co bude Anička na světě, když už do něj budu investovat. Mým oblíbeným kouskem s narůstajícím bříškem jsou košilové šaty Maison Scotch Home Alone Shirt Dress z úžasného obchodu NoBoss, o kterém jste se mohli dočíst v článku Amsterdam Couture. Vyrazila jsem tedy na Korunní 41:).

Z obyčejného nákupu se, jako vždy v obchodě s číslem 41, stal příjemný podvečer ve společnosti úžasných slečen, které obchod provozují a já jsem si opět připadala jako holka, která se ráda hezky obléká a ne pouze jako mamka čekatelka s velkým břichem:). Vezmeme to ale popořadě, tedy od doplňků:). Kromě báječného oblečení, zde zakoupíte originální šperky Spirit Beads v nejrůznějších provedeních a barvách.

Já jsem si domu odnesla tento jednoduchý náhrdelník, který určitě není kouskem posledním. Další na řadě je jeden z těhoto krásných náramků, který nutně budu potřebovat:).
Pro co jsem ale na Korunní 41 vyrazila cíleně, jsou tyto neuvěřitelně pohodlné, jednoduše střižené, jeansové šaty košilového střihu od značky Maison&Scotch. Není to model určený pro těhule a i proto ho tak zbožňuju. Teď šaty schovají moje rostoucí břiho. Po porodu v nich budu moci díky zapínaní na knoflíky kojit a než zhubnu, schovájí i těch několik kil po Aničce:).

Nejen maminkám čakatelkám, ale i všem ostatním, kteří chtějí originálně nakoupit a ještě zažít přijemnou chvilku a načerpat pozitivní  energii, doporučuji tentot obchod v srdci Vinohrad navštívit. Ale pozor! Korunní 41 se stane místem kam se budete muset vracet:), stejně jako já:).

Na závěr můj předvánoční úlovek ze Zary. Nastávající maminky nesmiřte se s tím, že i když máme o pár kilo na víc a místo bříška batůžek, musíme se oblékat do neforemných pytlů a nebýt šik. Je to jen nás a ne o tom, že naše oblíbené obchody nešijí mateřskou módu:).
Tak vzhůru do obchodů a šťastný lov:).

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště