BreakfastGuide

Snídaně Na Špejli

12. 2. 2017

„Už dlouho jsme nebyli na snídani, vlastně v novém roce jsme ještě vůbec nebyli, kam v sobotu vyrazíme?“: ptá se mě v týdnu můj Princ. Moje odpoveď byla jednoduchá. Na Špejli! Cože? zněla jeho rekace. Možná koukáte stejně vyplašeně jako můj Princ, že mi těhotenství už pořádně leze na mozek:). Ale ne nebojte, vyrazili jsme konkrétně do nového bitsra v Jindřišské ulici Špejle.
Jak už sám název napovídá jedná se o koncept založená na pokrmech zvaných Tapas, kdy večer v baru s partičkou přikusujete malé delikatesy k vínu. Určitě znovu kroutíte hlavou tapas, ok, ale k snídani? Ano do Špejle můžete zajít i na snídani, kdy se na dřevěných tyčkach nacházejí variace studených chlebíčků, mini muffiny, kynuté buchty, vaječná omeleta, ale i jogurt s müsli nebo míchaná vajíčka:).

Nejzábavnější na celé snídani pro mě bylo  sbírání samotných špejlí:). Platíte právě za jejich konzumaci. Špejle mají jednotnou cenu na 29Kč/ks. Myslím si, že je to i docela rafinovaný fígl jak donutit děti dostat něco do žaludku.

Špejle pro nás byla příjemný zpestřením při našich snídaňových toulkách. Kromě samotného servírování pokrmů nás velmi zaujal neotřelý interiér. Na místo činu se určitě jednou vrátíme a to především v doprovodu kočárku, protože celé bistro je velmi vzdušné a prostorné.
Pokud chcete zkusit něco trochu jinak určitě vám Špejli doporočuji. Já jsem odcházela  samozžejmě s plným žaludkem a taky s úsměvem na tváři:).


Pro Špejli  3,5* z  5*.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště