Mommy&Baby

Babyshower

24. 3. 2017

Narození Aničky se nezadržitelně blíží a s tím i můj přechod z práce na mateřskou dovolenou. Abych si tuto změnu co nejvíce zpříjemnila, rozhodla jsem se uspořádat babyshower :). Popravdě jsem si vždycky říkala, co je to za americké šílenství, to já nikdy dělat nebudu. Ale nikdy neříkej nikdy. S blížícím se termínem jsem si uvědomila, že mi přátelé z práce budou chybět a na rozlučce přece není nic špatného. Klasické americké babyshower mají okolo desítek až stovek hostů, konají se ve velkých sálech, termíny se bookují půl roku dopředu apod. Moje varianta je trochu skromější.

Plánovat jsem začala asi před měsícem. Nejdříve jsem si u budoucích tet Marti, Niko, Káč&Káč a strejdy Páji domluvila termín. Poté sem začala řešit místo. No řešit:) V hlavě jsem už nápad měla. Chtěla jsem skromější prostor menší velikosti, kde naše skupinka nebude vypadat ani velká ani malá. Nebudeme nikoho rušit a budeme se cítit dobře. Tím vysněným místem bylo Leli’s Cupcakes. Přes internet jsem provedla rezervaci a začaly se dít věci:). Díky nápadům Leli, které tímto moc děkuju,  se z mého skromného holčičího sedánku stala opravdová Little princess Anna party:).

Aby tentokrát kovářova kobyla nechodila bosa, pustila jsem se do příprav s velkým odhodláním. Nechtěla jsem posílat pouze emailové vzkazy. Rozhodla jsem pro osobní tištěné pozvánky… made by Moms. A musím říct, že jsem na sebe patřičně hrdá:). Anička se bude jmenovat po tatínkovi Princová, proto jsem pro celou party vytvořila ilustraci s typografii Little princess Anna. Barvičkou celého podvečera byla princess pink, a to včetně dresscodu.  Musím říct, že se toho holky opravdu nebály:)

Na místo jsme dorazily celé rozpumpované z práce. Ale to co pro nas Leli připravila nás všechny rozněžnilo. Růžově sladká ale decentní výzdoba doplňovala lákavě vypadající mini toastíky a caprese špízky. Jako zlatá tečka na nás čekaly vyhláše cupcakes v princeznovském stylu ve třech příchutích.

Když dorazila i poslední „princezna“:). Mohla party začít. Na připítek nám Leli připravila Proseco Antonio a musím prozradit, že asi bylo moc dobré, protože jedna láhev nestačila:). Pustili jsme se do hodování a veselé konverzace, kde jsme probrali všechno možné i nemožné. Dočkali jsme se i rozbité skleničky. Tedy asi nebudu dlouho v naší skupince jediná maminka, že Káč ;).

I když je babyshower americký zvyk, moc jsem si ji užila a jsem za tuto úžasnou podvečerní sešlost moc vděčná. Děkuju všem účastníkům za to, že na mojí bláznivou akci dorazili a pomohli mi přejít z pracovního procesu na mateřskou dovolenou:).


A pro ty co váhají jestli babyshower uspořádat mám jen jednu radu. Ano, ale udělejte si ji podle sebe a pro sebe. Vaše Čené Káče.

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply Michelle 24. 3. 2017 at 11:26

  Hezké. Docela se mi líbí, že sem tenhle zvyk někdo přináší. A díky za tip na Lelí´s cupcakes. Hned jak budu mít za sebou Whole30, musím vyzkoušet :-).

  • Reply Černé Káče 24. 3. 2017 at 11:32

   Určitě vyzkoušej:) můžu jen doporučit! A mají velký výběr takže uspokojí každý jazyček:)

  Napište komentář

  Přejít k navigační liště