Mommy&Baby

Hnízdění #2 – hraní a dekorování

31. 3. 2017

Podoba Aniččina pokojíčku se pomalu blíží do „finále“, ale než vám ho představím v celé své kráse. Ráda bych vás provedla světem hraček, které jsme pro naší holčičku pořídili. Možná si řeknete, na co bude novorozeně potřebovat hračky? Ano já vím, že to ještě chviku potrvá než si Aninka bude hrát, ale tyto hračky zároveň slouží i jako dekorace jejího pokojíčku. Prostředí ve kterém maličká vyrůstá a věci které okolo sebe vnímá, mají velký vliv na vývoj její osobnosti. To by se nemělo podceňovat stejně jako např. výběr správné matrace do postýlky.

Ráda bych vám tedy představila kolébajícího kamaráda mývala a vodní přítelkyni velrybu. Oba dva patří do newyorské rodiny hraček Kid O, která věří, že děti se nejvíce baví, když objevují nové věci. Přestože je na mývalí krabičce napsáno +1, myslím si, že si ho naše malá oblíbí velmi brzo, stejně jako maminka s tatínkem. Příznejte se, kdo by si nechtěl jen tak do mývala škodolibě šťouchnout?:). Hračka je malá, lehká, dobře se drží v ruce. Proto bude mýval fajn i na žužlání.

Další naší novou kamarádkou je velryba, domácky Julie. Její superhrdinskou vlastností je fontánka. Julča nasaje vodu do bříška a na princip vodní stříkačky. Při postupném stlačování stříká vodu ven jako opravdový kytovec. Větší děti se díky této velrybě mohou naučit základním principům tlaku vody. My budeme s Julčou u naší malé princezny probouzet lásku k vodě:). Největším benefitem hraček do vody od Kid O  je  však jejich vodotěstnot a snadné čištění, které zabraňuje tvorbě plísní.

 A proč jsem hráčkám Kid O podlehla na první pohled? Může za to opět moje umělecká dušička. A taky láska k hračkám Ladislava Sutnara, které mi tyto úžasné kousky nejen svým designem, zracováním ale i ideou připomínají.
Mýval a velryba určitě nejsou posledními přírůstky v naší sbírce. Další výběr už ale necháme na Anince. A nebojte, nepoletíme kvůli tomu za vekou louži ( i když já bych se tomu nebránila)… Hračky Kid O nám do Prahy přivezl ze svého putování po světě medvídek Skibi. Vše pro své mrňousky si můžete pohodlně objednat z dětských pokojíčků v e-shopu Skibi.cz. Já ale doporučují zastavit se raději za méďou a jeho kamarády v jedné z krásných kamenných poboček.

A nezapomeňte! Kdo si hraje nezlobí! Vaše Černé Káče.

 

 

 

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště