BreakfastGuide

Snídaně s představením

5. 5. 2017

Na snídani do Café Modi jsme vyrazili v podstatě náhodou, skoro vše ten den bylo náhodou:). Nejprve jsme neměli vůbec v plánu tuto sobotu snídat mimo domov, ale představa blížícího se porodu nás doslova vykopala. Kam ale půjdem? Žádný plán nebyl? Sahli jsme tedy po applikaci Foursquare, kterou používáme jen v zahraničí a náhodně si vybrali právě Café Modi.

Na snídani jsme se tentokrát šli na naše poměry v celku pozdě, až cca okolo 10:00 hodiny. Zaparkovali jsme na sluníčkem osvíceném Karlově náměstí, kde nás překvapila hlasitá hudba, barevné balónky a hloučky mladých lidi. Propletli jsme se skrze ně až k samotné kavárně, která v teplém počasí lákala už samotnou mini předzahrádkou.

Usadili jsme se k dřevěnému stolečku a já jsem po rychlém rozhlednutí pochopila samotný název tohoto místa . Na zdech vkusně zařízené kavárny vysely reprodukce mého v celku oblíbeného malíře Amadea Modiglianiho. Odtud tedy vítr fouká, proto Modi:) Vykouzlilo mi to úsmev na tváří a začala jsem se tešit na samotnou snídani.
Bohužel moje nadšení rychle opadlo. Samotný výběr snídaní nebyl nijak extra velký, čítal dohromady 4 položky. Rozhodli jsme se tedy vyzkoušet Fit snídani a klasickou Kontinentální. Po dlouhé době čekání se před námi objevila z mého pohledu typická hotelová snídaně, včetně marmelády v plastovém obalu:(. Jako bonus dostanete v Café Modi ke svému rannímu menu čaj zdarma. Opět rychle pochopíte proč zdarma. Jednalo se o čaj v sáčku spíše nižší kvality a o samotné chuti nemluvě.

Už jsme se chystali zaplatit a spravit si chuť nějakou sladkou tečkou u konkurence, když se na ulici začaly dít věci:). Seskupení mladých lidí se dalo do pohybu, rozjely se „alegorické vozy“, všude byla slyšet hudba a veselý smích. A o co tedy šlo? Za okny kavárny  vyrazil na pochod Prahou průvod k  zahájení letošního vysokoškolského Majálesu. Po několika minutách vše utichlo a my jsme z né uplně povedené snídaně nakonec odešli s úsmevem:).

Hledáte-li místo, kde rychle posnídat ve všedni dny, určite do Café Modi zavítejte. Pokud ale stejně jako my hledáte přijemné místo na sobotní snídani, která vám zabere více času a potěší jak vaše oči tak chuťové pohárky raději to zkuste jinde.

I přes zajímavou podívanou dnes pouze  2* z  5*.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště