Art&Design Lifestyle

Přijela k nám pouť…

14. 5. 2017

Ano je to tady a letos už po třetí, Festival Mini! Popravdě jsem si ještě do nedělního rána myslela, že tento ročník se bude muset obejít bez mé maličkosti:), ale nakonec jsme to riskli a s taškou do porodnice v kufru auta, jsem vyrazila s Princem po boku a Aninkou v pupíku směr Hala C Balabenka.

Na pouťové Mini jsem vyrážela spíše jako na společenskou akci, příjemně strávené dopoledne bez myšlenek na porod, který už klepe na pupek, než za nákupy. Hned na začátek ale musím říct, že jsem i něco málo jsme stejně pokoupila:). Co na letošním ročníku oceňuji, je výběr místa. Industriální hala ve spojení s dětskou hravostí zafungovala na jedničku. Balabenka je krásný, světlý a vzdušný objekt s úžasnými venkovními prostory.

Dvůr patřil dětem. Na pouti přece nemůžou chybět kolotoče a zmrzlina, to je jasné:). Já, v současné  podobě vyvrženého vorvaně, jsem ocenila naopak terasu a přijemné posezení na sluníčku s kremrolí z Flatwhite.

Posilněná a odpočatá jsem vyrazila na další toulky Balabenkou. Zatímco Princ na terase pozoroval neohrožené malé jezdce na Skibi dráze, vydala jsem se do jejich stánku. Potřebovala jsem naživo omrknou nové hračky od Lilliputiens. A asi brzy budeme nutně něco od tohoto lablu doma potřebovat.

I další moje kroky měli jasný cíl a to obchůdek Beans, kde jsem měla v plánu Anince koupit šatičkobodýčko. A taky se tak stalo. Pro jistotu jsme koupili ještě i čelenku, aby to měla komplet:). Čas na festivalu utíkal jako voda a i když bych se dokázala kochat a inspirovat klidně déle, malé se mé postávání a pokukování líbit přestalo. Uposlechli jsme tedy jejího rozkazu a vyrazili na cestu domů, protože naše malá vládkyně všech moří má vždycky pravdu:). A já jsem ráda, že jsem pouťové Mini, mohla navštívit i když jen chvilku.
Závěrem bych vás chtěla informovat o naší nominaci na mamablogroku2017, z které máme ohromnou radost a budu moc vděčná za každý váš hlas. Hlasuje se každý den a stejně tak denně můžete vyhrát krásné ceny. Najdete nás v kategorii Lifestyle:)

Vaše Černé Káče 🙂

 

 

 

 

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště