Lifestyle Mommy&Baby

Městem chodí Mikuláš…

30. 11. 2017

Když jsem byla malá, byl pro mě Mikuláš dnem, který jsem musela přečkat jako nutné zlo při čekání na Ježíška. Asi si říkáte, co je to za hloupost, vždyť ten hodný pan Mikuláš přeci obdarovává děti sladkostmi, stačí jen říct básničku. No jo, to je všechno hrozně hezké, ale nesměli by jste být dítko s obří představivostí a fantazií roztočenou na maximální otáčky. Nedokážu říct, co ve mě ten strach z čertů i Mikuláše vyvoval. Vím jen, že se u nás hodně dlouho nesměly pouštět v televizi pohádky, kde se objevovali čerti nebo peklo.

Jako asi tříleté dítko, jsem to se svým strachem dopracovala tak daleko, že když k nám poprvé a naposled Mikuláš přišel, tak jsem se strachy počůrala. Od té doby jsem vždy 5. prosince stála schovaná za záclonou u okna a vše jen z vpovzdáli se strachem v očích pozorovala. O nadílku jsem ale nepřišila. Naštěstí mám rozumné a chápavé rodiče a nadílku mi „Mikuláš“nechával schovanou na balkoně. Musím se ale přiznat, že jsem si jí většinou vyzvedávala až druhý den ráno, když jsem si byla 100% jistá, že čerti už jsou zpátky v pekle.

Teď už jsem sice „velká“ holka, ale z čertů pobíhajích po sídlišti mám pořád respekt. To nic ale nemění na tom, že tu pro vás Mikuláš taky něco nechal :). Protože jste byli celý rok hodní a prožívali s námi naše radosti a starosti, můžete si zasoutěžit o čtyři zimní balíčky, které vám vybral sám medvídek Skibi. A co můžete vyhrát?

Ve hře jsou celkem čtyři balíčky. Dva pro kluky a dva pro holky, které obsahují vychytávky od značky Reima, aby jste mohli dovádět venku i když napadnou závěje sněhu. Dva z vás mohou získat stylové čepky a  fleecový nákrčníky. Na další dvě medvíďata čeká teplý  pestrobarevné nákrčník a lahvička na něco teplého do bříška.

Pravidla:
Do soutěže můžete být zařazeni celkem tříkrát.

1. Zanechte zde pod článkem komentář, jak to máte s Mikulášem u vás doma a přidejte informaci pro jaké medvídě je balíček určen (kluk/hokla).

2. Můžete soutěži na mém instgramu (tady). Stačí dát odběr mému kanálu a do komentářu napsat , jak to máte s Mikulášem u vás doma. A nezapomeňte připsat pro jaké medvídě je balíček určený (kluk/hokla).

3. Dejte LIKE mému profilu na FB (tady). A do komentářu napiště pro jaké medvídě je balíček určen (kluk/hokla).

Soutež bude ukončena 5. prosince večer, kdy městem bude chodit Mikuláš.

Všem vám moc držím palce a těším se na vaše komentáře, vaše Černé Káče:).

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like

13 komentářů

 • Reply Petra K. 30. 11. 2017 at 09:35

  My půjdeme za Mikulášem ven, u našich na vsi probíhá nadílka skupinově. Přijde mi, že pak nejsou děti tolik vystrašené, ale i tak se boji a užijí si to 🙂 Natálka uvidi grupu mikulášskou prvně, tak jsem zvědavá, jak bude čubrnět. Takže funkční věci by se pro naši holčičku hodily i na krmení zvířátek na Štědrý den vyhlizeni Ježíška! 🙂

  • Reply Černé Káče 30. 11. 2017 at 09:38

   Natálka to určitě zvládne na jedničku a celá mikulášká banda bude koukat jaká je šikulka:)

 • Reply Ilona 30. 11. 2017 at 09:40

  Jelikož našemu Matýskovi bude půl roku a nic by z toho neměl, tak Mikuláše prožijeme příští rok 😉 letos dostane dáreček ručně vyrobený a nějaký dobrý příkrm mu udělám 😉 jinak zdravíme malou Áňu a jak budete prožívat Mikuláše vy? 🙂

  • Reply Černé Káče 30. 11. 2017 at 09:51

   Uplně stejně jako MAtýsek:) Dáme si domácí jablíčkovou přesnídavku a budeme lumpačit:)

 • Reply Markéta Marešová 30. 11. 2017 at 13:16

  Letos bude u nás Mikuláš podruhé a zároveň poprve,tak jej budeme opatrně vyhlížet z okna s Terezkou, dáreček by byl pro Terezku.

  • Reply Černé Káče 30. 11. 2017 at 13:32

   Terezka bude určitě statečná a dostane krásnou nadílku:)

 • Reply Lucie Chmielova 30. 11. 2017 at 15:17

  K nám chodí jen Mikuláš a Anděl, mám hodné děti 😀 Nechceme děti strašit čerty, jako malá jsem se strašně bála chodit do sklepa, protože mi nějaký “ chytrák“ řekl, že tam bydlí čert, asi abych byla hodná.Máme holku i kluka ( miminko holku v bříšku)

 • Reply Martina Skočovská 3. 12. 2017 at 23:43

  Tak my máme skoro 3letou slečnu a jak jsme se byli podívat na rozsvícení vánočního stromu tak jsme tam zrovna počkali i na Mikuláše a nechali jsme to na ní jestli si bude chtít jít pro nadílku nebo ne. Nakonec tam s tatínkem šla, protože touha po balíčku byla silnější než strach z čerta :). Domů jsme, ale Mikuláše ještě nezvali a nadílku jí necháme přede dveřma. Kdyby se na nás usmálo štěstí, tak by se nám líbil balíček v klučičích barvách.

 • Reply Veronika 4. 12. 2017 at 00:04

  Na mikulaskou besidku se letos s dcerou 2,5 roku nechystame.Je jeste mala na to, aby pochopila, ze se nemusi bat certa a nechceme ji vystavovat stresu, dokud je hodna a neni straseni certem potreba;-)Ale za rok uz si mikulase a spol nenechame ujit.Mame jeste dceru 4m.tak tu bych take letos nerada stresovala.

  • Reply Černé Káče 4. 12. 2017 at 07:58

   S tím naprosto souhlasím Veroniko… vše má svůj cas🙃 a hodné děti nepotřebuji strašit👍

 • Reply Alžběta 4. 12. 2017 at 16:33

  Letos je prťous ještě malý. Uvidíme příští rok. Na Mikuláše ksme vždy chodili koukat ven nebo někam na besídku, kde jsme občas dostali nějakou drobnost. Hlavní dárek pak byl schovaný na balkoně. Máme medvěda 🙂

  • Reply Černé Káče 4. 12. 2017 at 17:10

   🙂 zdravíme s Áňou medvěda:) a držíme palce v soutěži:)

 • Reply Katka 5. 12. 2017 at 11:32

  Domu Mikulase nezveme, taky jsem to nemela rada… Loni jsme byli na Mikulasske besidce, ale letos vynechame i tu. Myslim, ze zustaneme u nejakeho tematickeho tvoreni doma :-).
  (Medvide – kluk.)

 • Napište komentář

  Přejít k navigační liště