Lifestyle Mommy&Baby

Naše rychlý Mini…

10. 12. 2017

Ne, dnes nebude článek o autíčku Mr. Beana:)…ale o to,m jaký byl náš první Mini festival s miminkem:)…Ano byl hodně rychlý. Celé moje letošní působení trvalo asi 45 minut. A nešlo ani tak o to, že by Anička zlobila. Naopak, hověla si v kočárku nebo u táty v náručí, a koukala, kde co líta:). Zakopaný pes byl jinde. Celá naše tříčlenná rodinka postupně v týdnu onemocněla, a přestože už nám bylo v neděli lépe, ve formě jsme pořád nebyli.

Naštěstí žijeme v moderní době a vše se už dá pořídit přes internet. Proto jsem letošní festival věnovaný dětem pojala jako přespolní běh za vánoční inspirací:). Anička si právě dopřává odpolední spánek a já vyndavám letáčky a vizitky z kapsy u jeasnů a sedám si k ďábelskému stroji jménem počítač a jdu si hrát na Ježíška.

Jedničkou na mém vánočním seznamu byla peřina. Ano, čtete dobře, naše Áňa dostane pod stromeček velkýho měkouše :). Pořídit Aničce její první přkrývku jsem se snažila už nějakou tu dobu před festivalem. Zavinovačkám už dávno odrostla a přikrývat ji stále jen tenkou dekou mi přijde málo. Proto jsem začala pátrat po malé peřince. Ale jak jsem po chvíli zjistila, byl to nadlidský úkol. Sehnat přikrývku menší než 100x130cm, pod kterou se Áňa vejde třikrát, byl problém. V zoufalství jsem uvažovala i nad variantou, že deku nechám ušít.

Štěstí se na mě nakonec usmálo. Na festivalu jsem objevila obchůdek LittleBoss, který nabízí krásné prošívané deky od značky La Millou. Při výběru jsem nakonec nezůstala jen u přikrývky a objednala jsem celý set v odstínu pudrové růžové, který obsahuje prošívanou deku ve velikosti 80 x 100cm s ozdobným lemem a polštářek ve velikosti 30 x 40 cm. Peřinka je neuvěřitelně měkká a příjemná na dotek.

Další položkou na mém seznamu jsou kostky. Jako dítě jsem je milovala a proto jsem se rozhodla pořídit je i naší Aničce. Nakonec jsem vybrala ty od Djeco s obrázky zvířátek, které seženete u Chytré opičky. Balení obsahuje 10 kostek o velikosti 15 x 15 cm, které jsou vyrobeny z tvrdého a dolného kartonu, díky tomu si s nimi holčička neublíží. A protože hraček není nikdy dost:), ve stánku medvídka Skibi mě zaujal  Moluk Plui mráček. Hračka do vody, se kterou si ve vodě užijeme určitě spostu zábavy. Naše Áňa je už teď Vládkyně všech moří, ale s tímto mráčkem se stáne i paní deště:).

Dárky pro naší Aničku doladěny, objednávky odeslány a teď už jen čekat na kurýra. Snad to k nám do Štědrého dne stihne:).

 

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště