Lifestyle Mommy&Baby

Malé podzimní kids #OOTD

4. 9. 2018

Ať se nám to líbí nebo ne:), prázdniny jsou nenávratně za námi a počasí se  rozhodlo pomalu vyměnit šortky za legíny a tílka za trička s dlouhým rukávem. Snad mu to ale dlouho nevydrží a my si budeme moci ještě aspoň odpoledne užít babí léto v šatech a sukýnkách bez punčošek;).

O rychlosti blesku, v případě výměniny dětského šatíku, ví své každý rodič. A bohužel dost často se mi stává, že při jeho třídění odkládám věci, které na sobě holčička měla pouze párkrát:(. Když jsem tak jednou seděla nad kopou nových hadříku a lítostivě je skládala do krabice. Rozhodla jsem se na to jít jinak a do šatníku naší holčičky pořizovat kousky oblečení především s rozumem.

Na samém začátku bylo ukojení mých vášní při nakupování hadříků a pořizovat pouze to nejnutnější. Raději teď vybírám kvalitnějších základní kousky, které Anička obleče častěji. A protože jsou z pevnějších materiálů neublíží jim tak častější praní. Za další benefit považují tzv. chytré střihy, které s dítětem „roustou“ a vydrží tak aspoň 2 dětské sezóny (velikosti):).

Jak tedy vypadá Aniččin podzimním dress code;)? Jednou z našich nejčastější aktivit v současné době je „vymetání“ dětských hříšť. Proto nám nesmí chybět pohodlný overal, který nikde neškrtí, rychle se obleče a hlavně, netáhne jí na záda:). A tenhle šedý s oušky je jako dělaný pro naší neposednou opičku. Holčička si právě osvojuje dovednost chození. Bylo tedy nutné pořídit i první botičky. Což byl opravdu oříšek, ale nakonec vyhráli tyto fajnové měkkoučké capáčky. A protože maminčinou láskou letošního podzimu se stala hořčicová barva, nešlo jinak a na chladnější dny jsme museli vybrat i stylovou čapku;). 

A teď už hurá na hřiště! Hezké babí léto všem. Vaše Černé Káče. 

P.S.: Chtěli by jste více takových #OOTD článku s dětskou módou?

P.S.2: Má i maminka vyjít ze své konfortní zóny a připravit pro vás podobný článek s maminkovským outfitem?

P.S.3: Zase po roce je tu soutěž MAMAblog roku 2018. Minulý ročník probíhal v době, kdy Aninka přišla na svět…rok utekl jako voda a vy jste se stali zpovědnicí mých mamaproblémů. Loni jste nás jako úplné nováčky svými hlasy poslali až do samého středu tabulky. A za to vám z celého srdce moc děkuji. Pokud nám svůj hlas věnujete i letos bude nás to u srdíčka hřát v letošní velké konkurenci profesionálních blogerek ještě víc. Moc vám děkuji za váš čas i přízeň. 

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště