Mommy&Baby

Základy šatníku malé uličnice

27. 3. 2019

Pomalu se o slovo začíná hlásit jaro. A já jsem se proto vrhla na obhlídku, jak do svého, tak i do princeznina šatníku. Jak už to tak u malých dětí bývá, začala jsem vyřazením velké části šatsva s odrostlou velikostí. Když bylo vše „malé“ pryč, zjistila jsem, že Anince chybí vlastně všechny základní kameny, ze kterých mohu lehce vytvořit jakýkoliv druh outfitu.

Položkou, která nemůže za mě chybět ve skříni žádného batolete, jsou dětská bodýčka. Základní kousky z kvalitního přodyšného materiálu, které jsou přijemné na těle, dobře odvádí pot a vydrží několikateré praní. Další moji podmínkou byly základnéí neutrální barvy bez potisku, které se dají dobře kombinovat. A řeknu vám, je to opravdu oříšek na taková narazit. Mě se to nakonec povedlo a pořídila jsem Anince tmavě modré, bílé a šedé bodyčko značky New Baby.

Další důležitou položkou na seznamu malé slečny jsou určitě na teplé měsíce šatičky. O jejich výběru bylo jasno už v zimě, kdy Ježíšek pod stromeček nadělil body s medvídky od KukuKid. Byla to láska na první pohled a to nejen u Aničky:). Já jsem se zakoukala do úžasných střihů, příjemného materiálu. A nádherné potisky, které značka KukuKid umí na jedničku, byly už jen bonus. Krásně rozzářily Aniččin šatník a přitom na mě nepůsobí infantilně. Proto jsem naší malé uličnici na jaro objednali šatičky s motivem oveček, které mají stejný úspěch jako medvědi:).Dalším pilířem jarního šatníku naší holčičky jsou rozhodně dětské legíny. Asi si říkáte, že stačí punčošky. A ano máte pravdu, stačí! Ale není nic přijemnějšíhé než jedním pohybem odkopnout botky a bosky se v parku proběhnou po trávě:). A protože jaro vybízí k tomu vydávát se na dlouhé výlety mimo domov na celý den, vždy je budu mit v přebalovasí tašce jako rezervu, kdyby se ochladilo.

A co je hlavní jarní nezbytnost podle naší holčičky? Kopec zábavy:). Uživejte si jarní paprsky plnými doušky. Hodně se smějte, protože zelená kolena od trávy se vždy nějak vyperou;). Hezké jaro Vaše Černé Káče.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště