Lifestyle

Kam se ztratila máma…?

14. 5. 2019

Pro ty, co na tuto stránku zavítali poprvé, bude tento článek jako pilotní díl z nového seriálu. Pro ty, co sem rádi nakouknou častěji a touto cestou s námi prožívají naše strasti, radosti a dobrodružství, to budou řádky s vysvětlením:).

Když jsem si přibližně před dvěma měsící sedla ke klávesnici, nějak jsem nevěděla, co napsat. Nešlo o to, že by nebylo téma, ale nebyla slova a asi ani chuť:(. Zaklapla jsem tedy notebook s myšlenkou, že zítra to bude lepší, ale bohužel nebylo. A to ani následujících 14 dní:(. Vše jsem ze začátku připisovala na rub unávy, touhy objevovat se svojí holčičikou svět, péct společně koláče a do toho se na mě hrnuly pracovní povinnosti ze všech světových stran. A protože mám svoji práci ráda, nedokázala jsem říci ne.

Jedné hluboké noci, byl myslím čvrtek, jsem se převalovala v posteli a nemohla usnout. Čas neúprostně ukrajoval minuty mého spánku a já jsem se zlobila sama na sebe, že nespím, čučím do stropu a přitom už za pár hodin budu muset vstávat. Z ničeho nic jsem sama před sebou otevřela Pandořinu skříňku a v ní dilema. Nemám raději s blogem skončit, vše si uložit na disk a webovku smazat? Nebo se jedná jen o tvůrčí blog a mám vše jen nechat u ledu a touha po psaní se zase vrátí?

Nakonec jsem se takhle okolo druhé hodiny ranní rozhodla, že ráno vše zazálohuji, smažu a s tím usnula. Jak už to ale bývá, člověk míní život mění:). Ráno nastal doma takový kolotoč, že jsem si na nějaké mazání ani nevzdechla. A čas si běžel dál svým vlastním životem. My jsme zatím s Aničkou upekly několik koláčů, zažily úžasná dobrodružství, nadesignovaly řádu krásných projektů a odjely na několik dní k babičce a dědovi.

A právě tady, ve svém starém dětském pokoji, jsem si večer sedla vedle sladce oddechující holčičky do postele a s notebookem na klíně začala ťukat tyto řádky. Prsty mi běhají po klávesnici jako splašené a chtěla bych vám toho tolik říct:). Ale to jeden článek nemá šanci pobrat. Proto už jen napíšu: „Ahoj virtuální světe, Černé Káče je zpět!“.

P.S.: Rok se s rokem sešel a vy opět můžete podpoři své oblíbené maminky v Mamablogu roku a vyhrát krásné ceny. Dlouho jsem o tom přemýšlela, jestli nemám naši nominaci zrušit. Jestli si to vůbec zasloužíme, aby pro nás někdo hlasoval. Moje kamarádka blogerka mi na to ale řekla, že toto rozhodnutí není na mě, ale na vás. A já si uvědomila, že má vlastně pravdu. Pokud nás tedy chcete podpořit a věnovat nám svůj čas a hlas, najdete nás v kategorii Lifestyle.

P.S.2: Je něco o čem by jste si chtěli na blogu přečíst něco co tu bylo a už není nebo vám dokonce zde chybí? Budu moc ráda za váše nápady.

Děkuju vaše Černé Káče.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště