Mommy&Baby

Zdravé boty, které mají vyplazování jazyka dovoleno!

3. 6. 2019

Botičky pro Aničku…to je, vlastně už bylo, pro mě vždy velké dilema. Jaká je pro naši uličnici ta opravdu správná bota? Jak zjistit odpovídající velikost?Je lepší bota barefootová a nebo klasická? A do toho všeho ještě po mě zděděné šmajdání.

Než holčička začala své nožky 100% ovládat, bylo to vlastně úplně jednoduché, obouvali jsme capáčky Titot a vše bylo zalité sluncem na obou stranách:). Ale tohle období rozvážných prvních krůčků je nenávratně pryč a naše uličnice lítá jako drak. Přišla tedy na řadu otázka, co ji na ty její neposedné nožky obout, aby to bylo správně?

Po pár prvních týdnech „chození“ jsem u Áni zjistili, že má po mě sklony ke šmajdání a to dost viditelné. Doma nožky cvičíme, tejpujeme a chodíme na pravidelné kontroly k fyzioterapeutovi. A i proto je pro mě správný výběr obovi tak důležitý! Přečetla jsem si celou řadu článků a vyzkoušeli jsme i několik párů botiček. Ale až teď, s těmi s koalou Karlou, mám pocit, že je to správně.

Přiznám se, že barefoot botičky Affenzahn mě nejprve zaujali svým krásným a hravým designem a pak až vlastnostmi jako je jejich lehkost a prodyšná pletenina z přírodního kaučku. Benefitem, který ocení každá maminka malého rošťáka, jsou suché zipy místo tkaniček, díky kterým je obouvání mnohem jednoduší a hlavně rychlější a bota se tak dobře přizpůsobí jakékoliv noze. Co je ale opravdu pecka. Je lemování TPU páskem po celém obvodu boty. Tento pásek je vodě a oděru odolný. Takže už žádné okopané špičky z odražedla, žadné vykukující prsty z prošoupané botky z pískoviště. Za mě opravdu dobrý nápad!

A co na botičkách miluje naše Áňa? Rozhodně koalu Karlu schovanou pod jazykem:D. Protože na co mít jen jednu koalu na zádech v podobě bátůžku, když mužeš mít další dvě na nohou:).

A teď hurá ven na sluníčko objevovat svět:)… vaše Káče, Áňa a koala Karla.

You Might Also Like

Žádné komentáře

Napište komentář

Přejít k navigační liště